( Az elmúlt tanévek versenyeredményei az "Archív" menüpontban)

 

A kerületi pontverseny állása a 2013/2014-es tanévben
XVI. ker. Általános Iskolák
Diákolimpia versenyszámok Arany Batthyány Centenáriumi Hermann O.
Jókai
Kölcsey Lemhényi Móra Sashalmi tanoda Szent Györgyi Táncsics Szerb Antal Göllesz Néri
Bornemisza
Atlétika terematlétika
35
210
165
110
30
125
55
váltó bajnokság
130
300
285
355
170
100
225
30
605
470
185
mezei bajnokság
249
159
213
359
554
469
311
106
381
187
483
351
5
406
pálya bajnokság
Asztalitenisz  
88
149
177
118
115
341
225
CsIVIT  
170
210
45
165
60
Játékos sportverseny  
75
55
30
45
35
Kézilabda szabadtéri
125
70
55
170
80
115
terembajnokság
240
245
255
70
25
110
75
225
Kosárlabda  
185
110
75
285
30
275
90
70
90
205
Labdarúgás Kispályás
75
90
10
85
135
170
40
80
35
55
50
185
Terem bajnokság
100
90
10
85
215
210
140
105
25
85
30
180
 
Sakk  
242
236
16
364
Grund birkózás  
195
30
100
115
55
Úszás
135
265
100
180
Egyéb Bp.-i és országos versenyek
190
   
össz. pont.
739
727
913
674
2775
2109
1107
721
1031
969
1837
1111
5
1206
1775
pontlevonás  
100

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 1-2. o. lány

Goszták Dóra 3.a

Molnár Anna 2.a

Strényi Csenge 2.a

Klachmányi Ivett 2.a

Wolf Dorottya 2.b

Mihalek Anna 1.a

3. hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 1-2.o. fiúk

Dósa Axel 3.a

Kaszás Gábor 2.a

Kis Ákos 2.b

Mihály Barna 2.b

Radócz Ádám 2.b

Auer Péter 2.b

1.  hely

Felkészítő pedagógus:Kulcsár Józsefné

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 5-6. o. lány

Gebauer Maja 7.b

Kovács Szilvia 6.a

Sólyom Zina 6.b

Faragó Lili 5.a

Sinkarenko Szonja 5.a

Kaszás Orsolya 5.b

3. hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013.december 12. Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok: „A” csapat
Legéndi Kármen 3.a

Legéndi Lili 3.a

Migály Mercédesz 3.a

Goszták Dóra 3.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

Kis Kata 4.a

Varga Aletta 4.a

Wolf Boglárka 4.b

2.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. lányok egyéni

Kovács Veronika 4.b

1. hely

Kenéz Lilla 4.b

3.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság 5-6.o. fiúk

Kiss Bendegúz 6.b

3.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság lány csapat:

Zalán Petra 2.b

Kenéz Lilla 4.b

Kovács Veronika 4.b

2.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság csapat 5-6. o.

Lakatos Tamás 3.c

Benyeda Mónika 6.a,

Madarassy Erik 6.a,

Kiss Bendegúz 6.b

2.hely

2014.Január 13. Kerületi teremkézilabda bajnokság 5-6. o. lányok

Kovács Szilvia 6.a

Mogyorósy Anna 6.a

Sólyom Zina 6.b

Fargó Lili 5.a

Dóczy Szilvia 5.a

Szitt Zsófia 5.a

Hordós Donatella 5.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

Mihalek Eszter 4.b

2.  hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.Január 20.-Kerületi teremkézilabda 3-4. o. fiúk

Koch Balázs 5.b

Hajdu Attila 4.a

Szabó Gábor 4.a

Lazarenko Márk 4.a

Paksy Gergely 4.a

Hercegfi Csaba 4.a

Hajduk Leon 4.a

Faragó Bálint 4.a

Koszegvári Balázs 4.a

Mészáros Attila 3.a

2.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 1-2.o.

Megyeri Bodza 1.a

Winkler Alma 1.a

Diószegi Dávid 1.a

Molnár Gergő 1.a

Klachmányi Ivett 2.a

Strényi Csenge 2.a

Mihály Máté 2.b

Radócz Ádám 2.b

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 3-4.o.

Faragó Bálint 3.a

Diószegi Ákos 3.a

Legéndi Lili 3.a

Lengyel Petra 3.b

Hajdu Attila 4.a

Szabó Gábor 4.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 5-6.o.

Barna Zsombor 5.b

Kovács Kolos 5.a

Faragó Lili 5.a

Dóczy Szilvia 5.a

Berta Zsombor 6.a

Madarassy Erik 6.a

Harmati Panna 6.a

Sólyom Zina 6.b

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné