( Az elmúlt tanévek versenyeredményei az "Archív" menüpontban)

 

A kerületi pontverseny állása a 2013/2014-es tanévben
XVI. ker. Általános Iskolák
Diákolimpia versenyszámok Arany Batthyány Centenáriumi Hermann O.
Jókai
Kölcsey Lemhényi Móra Sashalmi tanoda Szent Györgyi Táncsics Szerb Antal Göllesz Néri
Bornemisza
Atlétika terematlétika                              
váltó bajnokság                              
mezei bajnokság                              
pálya bajnokság                              
Asztalitenisz                                
CsIVIT                                
Játékos verseny                                
Kézilabda szabadtéri                              
terembajnokság                              
Kosárlabda                                
Labdarúgás Kispályás                              
Terem bajnokság                              
                               
Sakk                                
Grund birkózás                                
Úszás                              
Egyéb Bp.-i és országos versenyek                              
                                 
össz. pont.                              
pontlevonás                                

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 1-2. o. lány

Goszták Dóra 3.a

Molnár Anna 2.a

Strényi Csenge 2.a

Klachmányi Ivett 2.a

Wolf Dorottya 2.b

Mihalek Anna 1.a

3. hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 1-2.o. fiúk

Dósa Axel 3.a

Kaszás Gábor 2.a

Kis Ákos 2.b

Mihály Barna 2.b

Radócz Ádám 2.b

Auer Péter 2.b

1.  hely

Felkészítő pedagógus:Kulcsár Józsefné

2013. 10.09 Kerületi Váltóbajnokság 5-6. o. lány

Gebauer Maja 7.b

Kovács Szilvia 6.a

Sólyom Zina 6.b

Faragó Lili 5.a

Sinkarenko Szonja 5.a

Kaszás Orsolya 5.b

3. hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013.december 12. Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok: „A” csapat
Legéndi Kármen 3.a

Legéndi Lili 3.a

Migály Mercédesz 3.a

Goszták Dóra 3.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

Kis Kata 4.a

Varga Aletta 4.a

Wolf Boglárka 4.b

2.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. lányok egyéni

Kovács Veronika 4.b

1. hely

Kenéz Lilla 4.b

3.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság 5-6.o. fiúk

Kiss Bendegúz 6.b

3.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság lány csapat:

Zalán Petra 2.b

Kenéz Lilla 4.b

Kovács Veronika 4.b

2.hely

2013. December 18. Kerületi sakk bajnokság csapat 5-6. o.

Lakatos Tamás 3.c

Benyeda Mónika 6.a,

Madarassy Erik 6.a,

Kiss Bendegúz 6.b

2.hely

2014.Január 13. Kerületi teremkézilabda bajnokság 5-6. o. lányok

Kovács Szilvia 6.a

Mogyorósy Anna 6.a

Sólyom Zina 6.b

Fargó Lili 5.a

Dóczy Szilvia 5.a

Szitt Zsófia 5.a

Hordós Donatella 5.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

Mihalek Eszter 4.b

2.  hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.Január 20.-Kerületi teremkézilabda 3-4. o. fiúk

Koch Balázs 5.b

Hajdu Attila 4.a

Szabó Gábor 4.a

Lazarenko Márk 4.a

Paksy Gergely 4.a

Hercegfi Csaba 4.a

Hajduk Leon 4.a

Faragó Bálint 4.a

Koszegvári Balázs 4.a

Mészáros Attila 3.a

2.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 1-2.o.

Megyeri Bodza 1.a

Winkler Alma 1.a

Diószegi Dávid 1.a

Molnár Gergő 1.a

Klachmányi Ivett 2.a

Strényi Csenge 2.a

Mihály Máté 2.b

Radócz Ádám 2.b

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 3-4.o.

Faragó Bálint 3.a

Diószegi Ákos 3.a

Legéndi Lili 3.a

Lengyel Petra 3.b

Hajdu Attila 4.a

Szabó Gábor 4.a

Klachmányi Inez 4.a

Konka Alexandra 4.a

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

2014.február 13. Kerületi terematlétika verseny 5-6.o.

Barna Zsombor 5.b

Kovács Kolos 5.a

Faragó Lili 5.a

Dóczy Szilvia 5.a

Berta Zsombor 6.a

Madarassy Erik 6.a

Harmati Panna 6.a

Sólyom Zina 6.b

1.hely

Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné